Organigrams (7.x-1.0-alpha1) - en to km translation catalogue (26 entries)

en: delete
km: លុប

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: view
km: មើល​

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: The configuration options have been saved.
km: បាន​រក្សាទុក​ជម្រើស​ការ​កំណត់រចនាសម្ព័ន្ធ ។

en: Center
km: កណ្តាល

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Top
km: កំពូល

en: View
km: មើល

en: Add item
km: បន្ថែម​ធាតុ​

en: Text
km: អត្ថបទ

en: status
km: ស្ថានភាព

en: Options
km: ជម្រើស

en: Parent item
km: ធាតុ​មេ

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Background color
km: ពណ៌​ផ្ទៃ​ខាង​ក្រោយ

en: List items
km: រាយ​ធាតុ

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: Long text
km: អត្ថបទ​វែង

en: The machine-readable name cannot be "add" or "list".
km: ឈ្មោះ​ដែល​ម៉ាស៊ីន​អាច​អាន​បាន មិន​អាច​ជា "add" ឬ "list" បាន​ទេ ។
