Organigrams (7.x-1.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (21 entries)

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: view
ne: दृश्य

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Weight
ne: वजन

en: Center
ne: केन्द्र

en: Name
ne: नाम

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Top
ne: माथि

en: View
ne: दृश्य

en: URL
ne: यूआरएल

en: Text
ne: अक्षर

en: status
ne: स्थिति

en: Parent item
ne: मूल वस्तु

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Font color
ne: फन्ट रङ

en: Machine name
ne: मशीन नाम
