Organigrams (7.x-1.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (18 entries)

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Description
ug: بايانى

en: view
ug: كۆرۇش

en: The configuration options have been saved.
ug: تەڭشەشلەر ساقلاندى.

en: Center
ug: ئوتتۇرىغا توغرىلاش

en: Name
ug: ئىسىم

en: Top
ug: ئۈستى

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: URL
ug: ئادرېس

en: Text
ug: تېكىست

en: status
ug: ھالىتى

en: Options
ug: تاللاشلار

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: Image URL
ug: سۈرەت ئادرېسى

en: Long text
ug: ئۇزۇن تېكىست
