Organigrams (7.x-1.0-alpha2) - en to az translation catalogue (21 entries)

en: delete
az: sil

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: view
az: görünüş

en: Edit
az: Dəyiş

en: Weight
az: Çəki

en: The configuration options have been saved.
az: Konfiqurasiya seçimləri yadda saxlanıldı.

en: Center
az: Mərkəz

en: Name
az: Ad

en: edit
az: redaktə et

en: Save
az: Saxla

en: View
az: Görünüş

en: Text
az: Mətn

en: Options
az: Seçimlər

en: Parent item
az: Valideyn element

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Background color
az: Arxa rəng

en: Position
az: Vəzifə

en: Machine name
az: Maşın adı
