Organigrams (7.x-1.0-alpha2) - en to be translation catalogue (26 entries)

en: delete
be: выдаліць

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Description
be: Апісанне

en: view
be: глядзець

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Weight
be: Вага

en: The configuration options have been saved.
be: Абраныя налады захованыя.

en: Center
be: Цэнтр

en: Name
be: Імя

en: edit
be: рэдагаваць

en: Save
be: Захаваць

en: Top
be: Верх

en: View
be: Праглядзець

en: URL
be: Спасылка

en: Text
be: Тэкст

en: status
be: статус

en: Options
be: Налады

en: Parent item
be: Бацькоўскі элемент

en: Published
be: Апублікавана

en: Background color
be: Колер фона

en: Machine name
be: Машынная назва

en: export
be: экспартаваць

en: Long text
be: Поўны тэкст

en: The machine-readable name cannot be "add" or "list".
be: Машына-чытальнае імя не можа быць "add" ці "list".
