Organigrams (7.x-1.0-alpha2) - en to et translation catalogue (29 entries)

en: delete
et: kustuta

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Cancel
et: Tühista

en: Description
et: Kirjeldus

en: view
et: näita

en: Edit
et: Muuda

en: Weight
et: Kaal

en: The configuration options have been saved.
et: Seadistusvalikud on salvestatud.

en: Center
et: Keskel

en: Name
et: Nimi

en: edit
et: muuda

en: Save
et: Salvesta

en: Top
et: Ülesse

en: View
et: Kuva

en: Add item
et: Lisa element

en: Text
et: Tekst

en: status
et: olek

en: Options
et: Valikud

en: Parent item
et: Vanemelement

en: Published
et: Avaldatud

en: Background color
et: Taustavärv

en: Position
et: Asukoht

en: List items
et: Elementide nimistu

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Delete item
et: Kustuta

en: export
et: ekspordi

en: Long text
et: Pikk tekst

en: The machine-readable name cannot be "add" or "list".
et: Masinloetav nimi ei tohi olla "add" ega "list".
