Organigrams (7.x-1.0-alpha2) - en to eu translation catalogue (27 entries)

en: delete
eu: ezabatu

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Description
eu: Azalpena

en: view
eu: ikusi

en: Edit
eu: Editatu

en: Weight
eu: Pisua

en: The configuration options have been saved.
eu: Konfigurazio aukerak gorde dira.

en: Center
eu: Erdian

en: Name
eu: Izena

en: edit
eu: editatu

en: Save
eu: Gorde

en: Top
eu: Goian

en: View
eu: Bista

en: Add item
eu: Itema gehitu

en: Text
eu: Testua

en: status
eu: egoera

en: Options
eu: Aukerak

en: Parent item
eu: Elementu gurasoa

en: Published
eu: Argitaratua

en: Position
eu: Kokapena

en: Font size
eu: Letra tamaina

en: List items
eu: Item-ak listatu

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: export
eu: esportatu

en: Long text
eu: Testu luzea
