Organigrams (7.x-1.0-alpha2) - en to fi translation catalogue (35 entries)

en: delete
fi: poista

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Description
fi: Kuvaus

en: view
fi: näkymä

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Weight
fi: Paino

en: The configuration options have been saved.
fi: Asetusten muutokset tallennettu.

en: Center
fi: Keskellä

en: Name
fi: Nimi

en: edit
fi: muokkaa

en: Save
fi: Tallenna

en: Top
fi: Ylhäällä

en: View
fi: Näytä

en: Add item
fi: Lisää kohta

en: Text
fi: Teksti

en: status
fi: tila

en: Options
fi: Valinnat

en: Parent item
fi: Yläkohta

en: Published
fi: Julkaistu

en: Background color
fi: Taustaväri

en: Position
fi: Sijoitus

en: Font size
fi: Fontin koko

en: Font settings
fi: Fonttiasetukset

en: List items
fi: Listaa kohdat

en: Fieldgroup
fi: Kenttäryhmä

en: Border color
fi: Reunan väri

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: Delete item
fi: Poista rivi

en: export
fi: lataa

en: Long text
fi: Pitkä teksti

en: The parent terms of the taxonomy term.
fi: Sanaston termien isäntätermit.

en: The machine-readable name cannot be "add" or "list".
fi: Koneluettava nimi ei voi olla "add" tai "list.

en: Weight for @name
fi: Paino @name:lle
