Organigrams (7.x-1.0-alpha2) - en to os translation catalogue (13 entries)

en: delete
os: схаф

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Cancel
os: Аппар

en: Description
os: Афыст

en: view
os: бакаст

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Weight
os: Уæз

en: The configuration options have been saved.
os: Амонæнтæ фыст сты.

en: Center
os: Центр

en: Name
os: Ном

en: Save
os: Ныффысс

en: View
os: Фенд
