Organigrams (7.x-1.0-alpha2) - en to pa translation catalogue (14 entries)

en: delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: view
pa: ਵੇਖੋ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: edit
pa: ਸੋਧ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: Add item
pa: ਆਈਟਮ ਸ਼ਾਮਲ

en: status
pa: ਹਾਲਤ

en: Published
pa: ਪਬਲਿਸ਼ ਕੀਤਾ
