Organigrams (7.x-1.0-alpha2) - en to se translation catalogue (12 entries)

en: delete
se: sihko

en: Delete
se: Sihko

en: Cancel
se: Hilggo

en: Description
se: Čilgehus

en: Edit
se: Rievdat

en: Name
se: Namma

en: edit
se: rievdda

en: Save
se: Vurke

en: View
se: Čájet

en: Text
se: Teaksta

en: Published
se: Almmuhuvvon

en: Position
se: Virgi
