Organigrams (7.x-1.0-alpha2) - en to sl translation catalogue (23 entries)

en: delete
sl: izbriši

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Description
sl: Opis

en: view
sl: pogled

en: Edit
sl: Uredi

en: Weight
sl: Teža

en: The configuration options have been saved.
sl: Konfiguracijske možnosti so bile shranjene.

en: Name
sl: Ime

en: edit
sl: uredi

en: Save
sl: Shrani

en: Top
sl: Na vrhu

en: View
sl: Prikaži

en: Add item
sl: dodaj nov menijski vnos

en: Text
sl: Besedilo

en: status
sl: stanje

en: Options
sl: Možnosti

en: Parent item
sl: Starševski element

en: Published
sl: Objavljeno

en: Position
sl: Položaj

en: List items
sl: Seznam menijskih elementov

en: Machine name
sl: Strojno ime
