Organigrams (7.x-1.0-alpha2) - en to sq translation catalogue (20 entries)

en: delete
sq: fshij

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Cancel
sq: Anulo

en: Description
sq: Përshkrimi

en: view
sq: shfaq

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Weight
sq: Pesha

en: The configuration options have been saved.
sq: Opsionet e konfigurimit u ruajtën.

en: Name
sq: Emri

en: edit
sq: ndrysho

en: Save
sq: Ruaj

en: View
sq: Shfaq

en: URL
sq: Adresa URL

en: Add item
sq: Shto një zë

en: status
sq: gjendja

en: Parent item
sq: Zëri prind

en: Published
sq: Publikuar

en: List items
sq: Lista e zërave

en: export
sq: eksporto
