Organigrams (7.x-1.0-alpha2) - en to sv translation catalogue (34 entries)

en: delete
sv: radera

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Description
sv: Beskrivning

en: view
sv: visa

en: Edit
sv: Redigera

en: Weight
sv: Vikt

en: The configuration options have been saved.
sv: Inställningarna har sparats.

en: Center
sv: Centrerad

en: Name
sv: Namn

en: edit
sv: redigera

en: Save
sv: Spara

en: Top
sv: Överst

en: View
sv: Visa

en: Add item
sv: Lägg till post

en: Options
sv: Alternativ

en: Parent item
sv: Ovanliggande val

en: Published
sv: Publicerad

en: Background color
sv: Bakgrundsfärg

en: Image URL
sv: URL för bild

en: Font size
sv: Teckenstorlek

en: Font settings
sv: Inställningar för font

en: List items
sv: Visa alternativ

en: Fieldgroup
sv: Fältgrupp

en: Border color
sv: Kantfärg

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: Edit item
sv: Redigera post

en: Delete item
sv: Radera post

en: export
sv: exportera

en: Checkbox
sv: Kryssruta

en: Long text
sv: Lång text

en: Image alignment
sv: Position av bild

en: The machine-readable name cannot be "add" or "list".
sv: Det maskinläsbara namnet får inte vara "add" eller "list".
