Organigrams (7.x-1.0-alpha2) - en to te translation catalogue (18 entries)

en: delete
te: తొలగించు

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Description
te: వివరణ

en: view
te: వీక్షించు

en: Edit
te: మార్చు

en: Weight
te: భారం

en: Name
te: పేరు

en: edit
te: మార్చు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Top
te: పైన

en: View
te: చూడు

en: URL
te: యూఆరెల్

en: Text
te: పాఠ్యం

en: status
te: స్థితి

en: Options
te: ఎంపికలు

en: Position
te: స్థానం
