Organigrams (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (19 entries)

en: delete
af: verwyder

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Description
af: Beskrywing

en: view
af: bekyk

en: Edit
af: Wysig

en: Weight
af: Gewig

en: The configuration options have been saved.
af: Die konfigurasie-opsies is gestoor.

en: Center
af: Senter

en: Name
af: Naam

en: edit
af: redigeer

en: Save
af: Stoor

en: View
af: Wys

en: Add item
af: Voeg item by

en: Options
af: Opsies

en: Parent item
af: Voorganger-item.

en: Published
af: Gepubliseerd

en: List items
af: Lys items
