Organigrams (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (23 entries)

en: delete
bg: изтрий

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Cancel
bg: Отмени

en: Description
bg: Описание

en: view
bg: преглед

en: Edit
bg: Редактирай

en: Weight
bg: Тегло

en: The configuration options have been saved.
bg: Настройките са запазени.

en: Center
bg: Център

en: Name
bg: Име

en: edit
bg: редактирай

en: Save
bg: Запази

en: Top
bg: Връх

en: View
bg: Прегледай

en: Add item
bg: Добави елемент

en: Text
bg: Текст

en: status
bg: състояние

en: Options
bg: Параметри

en: Parent item
bg: Родителски елемент

en: Published
bg: Публикувано

en: List items
bg: Списък обекти

en: Long text
bg: Текстова област
