Organigrams (7.x-1.0) - en to dz translation catalogue (17 entries)

en: delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: view
dz: སྟོན།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: The configuration options have been saved.
dz: རིམ་སྒྲིག་གདམ་ཁ་ཚུ་སྲུང་བཞག་འབད་དེ་ཡོད།

en: Name
dz: མིང་།

en: edit
dz: ཞུན་དག

en: View
dz: སྟོན་

en: URL
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ།

en: Add item
dz: རྣམ་གྲངས་ཁ་སྐོང་རྐྱབས་

en: status
dz: གནས་ཚད་

en: Parent item
dz: རྩ་ལག་རྣམ་གྲངས།

en: Published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།
