Organigrams (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (20 entries)

en: delete
hy: հեռացնել

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Weight
hy: Կշիռ

en: The configuration options have been saved.
hy: Կոնֆիգուրացված տարբերակները պահպանված են:

en: Center
hy: Կենտրոն

en: Name
hy: Անուն

en: edit
hy: խմբագրել

en: Save
hy: Պահպանել

en: Top
hy: Վերև

en: View
hy: Դիտել

en: Text
hy: Տեքստ

en: status
hy: կարգավիճակը

en: Options
hy: Ընտրանքներ

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Background color
hy: Ֆոնի գույն

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում
