Organigrams (7.x-1.1) - en to eo translation catalogue (22 entries)

en: delete
eo: forigu

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Description
eo: Priskribo

en: view
eo: rigardi

en: Edit
eo: Redaktu

en: Weight
eo: Pezo

en: The configuration options have been saved.
eo: Agordaj opcioj estas konservitaj.

en: Name
eo: Nomo

en: edit
eo: redakti

en: Save
eo: Konservu

en: View
eo: Vidu

en: Add item
eo: Aldonu eron

en: Text
eo: Teksto

en: status
eo: stato

en: Parent item
eo: Patra ero

en: Published
eo: Publikigita

en: Position
eo: Loko

en: Font size
eo: Grandeco de tiparo

en: Font settings
eo: Tiparaj agordoj

en: List items
eo: Listeroj
