Organigrams (7.x-1.1) - en to is translation catalogue (27 entries)

en: delete
is: eyða

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Cancel
is: Hætta við

en: Description
is: Lýsing

en: view
is: skoða

en: Edit
is: Breyta

en: Weight
is: Vægi

en: The configuration options have been saved.
is: Stillingarnar hafa verið vistaðar.

en: Center
is: Miðja

en: Name
is: Nafn

en: edit
is: breyta

en: Save
is: Vista

en: Top
is: Toppur

en: View
is: Skoða

en: URL
is: vefslóð

en: Add item
is: Bæta við hluta

en: Text
is: Texti

en: status
is: staða

en: Options
is: Möguleikar

en: Parent item
is: Foreldri

en: Published
is: Birt

en: Background color
is: Bakgrunnslitur

en: Position
is: Staðsetning

en: Font size
is: Leturstærð

en: Font settings
is: Stilling leturgerðar

en: List items
is: Sýna valmyndahluta
