Organigrams (7.x-1.1) - en to kk translation catalogue (21 entries)

en: delete
kk: Өшіру

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Description
kk: Сипаттама

en: view
kk: карау

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Weight
kk: Салмағы

en: The configuration options have been saved.
kk: Конфигурация сақталды

en: Center
kk: Орта

en: Name
kk: Аты

en: edit
kk: түзету

en: Save
kk: Сақтау

en: View
kk: Қарау

en: Add item
kk: Элемент қосу

en: Text
kk: Текст

en: status
kk: статусы

en: Parent item
kk: Басты элемент

en: Published
kk: Жарияланған

en: Background color
kk: Фон түсі

en: List items
kk: Элементтерді тізімде
