Organigrams (7.x-1.1) - en to mr translation catalogue (18 entries)

en: delete
mr: मिटवा

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Cancel
mr: रद्द

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: view
mr: दाखवा

en: Edit
mr: संपादन

en: Weight
mr: मुल्य

en: The configuration options have been saved.
mr: संरचना पर्याय संरक्षीत केले

en: Center
mr: मध्य

en: Name
mr: नाव

en: edit
mr: संपादन

en: Save
mr: संरक्षीत

en: View
mr: बघा

en: Text
mr: अक्षर

en: Options
mr: विकल्प

en: Published
mr: प्रकाशित

en: Position
mr: स्थान
