Organigrams (7.x-1.1) - en to nn translation catalogue (17 entries)

en: delete
nn: slett

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Description
nn: Beskriving

en: view
nn: vis

en: Edit
nn: Rediger

en: Weight
nn: Vekt

en: The configuration options have been saved.
nn: Oppsettet er lagra.

en: Name
nn: Namn

en: edit
nn: endre

en: Save
nn: Lagre

en: View
nn: Sjå på

en: Parent item
nn: Overordna element

en: Published
nn: Publisert

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn

en: Long text
nn: Lang tekst
