Organigrams (7.x-1.2) - en to ast translation catalogue (21 entries)

en: delete
ast: desaniciar

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Description
ast: Descripción

en: view
ast: vista

en: Edit
ast: Editar

en: Weight
ast: Pesu

en: Center
ast: Centru

en: Name
ast: Nome

en: edit
ast: editar

en: Save
ast: Guardar

en: Top
ast: Cimeru

en: View
ast: Vista

en: Add item
ast: Amestar elementu

en: Text
ast: Testu

en: status
ast: estáu

en: Options
ast: Opciones

en: Parent item
ast: Elementu padre

en: Published
ast: Espublizáu

en: Background color
ast: Color de fondu
