Organigrams (7.x-1.2) - en to ca translation catalogue (31 entries)

en: delete
ca: suprimeix

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Description
ca: Descripció

en: view
ca: mostra

en: Edit
ca: Edita

en: Weight
ca: Pes

en: The configuration options have been saved.
ca: S'han desat les opcions de configuració.

en: Center
ca: Centre

en: Name
ca: Nom

en: edit
ca: edita

en: Save
ca: Desa

en: Top
ca: Part superior

en: View
ca: Mostra

en: Add item
ca: Afegeix un element

en: status
ca: estat

en: Options
ca: Opcions

en: Parent item
ca: Element pare

en: Published
ca: Publicat

en: Background color
ca: Color de fons

en: Image URL
ca: URL d'imatge

en: Position
ca: Posició

en: Font size
ca: Mida del tipus de lletra

en: Font settings
ca: Configuració del tipus de lletra

en: List items
ca: Llista elements

en: Fieldgroup
ca: Grup de camps

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Delete item
ca: Suprimeix l'element

en: Long text
ca: Text llarg

en: The machine-readable name cannot be "add" or "list".
ca: El nom-llegible-per-la-màquina no es pot "afegir" ni "llistar".
