Organigrams (7.x-1.2) - en to gl translation catalogue (31 entries)

en: delete
gl: eliminar

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Description
gl: Descrición

en: view
gl: vista

en: Edit
gl: Editar

en: Weight
gl: Peso

en: The configuration options have been saved.
gl: Gardáronse as opcións de configuración.

en: Center
gl: Centrar

en: Name
gl: Nome

en: edit
gl: editar

en: Save
gl: Gardar

en: Top
gl: Superior

en: View
gl: Ver

en: Add item
gl: Engadir un elemento

en: Text
gl: Texto

en: status
gl: estado

en: Options
gl: Opcións

en: Parent item
gl: Elemento ascendente

en: Published
gl: Publicado

en: Background color
gl: Cor de fondo

en: Position
gl: Posición

en: Font size
gl: Tamaño do tipo de letra

en: Font settings
gl: Axustes do tipo de letra

en: List items
gl: Lista de elementos

en: Fieldgroup
gl: Grupo de campos

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: export
gl: exportar

en: Long text
gl: Texto longo

en: The machine-readable name cannot be "add" or "list".
gl: O nome de sistema non se pode «engadir» ou «listar».
