Organigrams (7.x-1.2) - en to he translation catalogue (31 entries)

en: delete
he: מחיקה

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Cancel
he: ביטול

en: Description
he: תיאור

en: view
he: צפיה

en: Edit
he: עריכה

en: Weight
he: משקל

en: The configuration options have been saved.
he: ההגדרות נשמרו.

en: Center
he: מרכז

en: Name
he: שם

en: edit
he: עריכה

en: Save
he: שמירה

en: Top
he: עליון

en: View
he: צפיה

en: URL
he: כתובת URL

en: Add item
he: הוספת שורה בתפריט

en: Text
he: טקסט

en: status
he: מצב

en: Options
he: אפשרויות

en: Parent item
he: שורת אב

en: Published
he: מפורסם

en: Background color
he: צבע רקע

en: Position
he: מיקום

en: Font size
he: גודל גופן

en: List items
he: פריטי רשימה

en: Machine name
he: שם מכונה

en: Delete item
he: מחיקת פריט

en: export
he: ייצוא

en: Checkbox
he: תיבת סימון

en: Long text
he: טקסט ארוך
