Organigrams (7.x-1.2) - en to jv translation catalogue (25 entries)

en: delete
jv: busak

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Cancel
jv: Batal

en: Description
jv: Katrangan

en: view
jv: tampilan

en: Edit
jv: Sunting

en: Weight
jv: Urutan

en: The configuration options have been saved.
jv: Opsi konfigurasi uwis disimpen.

en: Name
jv: Jeneng

en: edit
jv: sunting

en: Save
jv: Simpen

en: Top
jv: Ndhuwur

en: View
jv: Tampilan

en: Add item
jv: Tambahana item

en: Text
jv: Teks

en: Options
jv: Opsi

en: Parent item
jv: Item indhukan

en: Published
jv: Dipacak

en: Background color
jv: Warna Background

en: Font size
jv: Ukuran huruf

en: Font settings
jv: S

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: Long text
jv: Teks dawa

en: The machine-readable name cannot be "add" or "list".
jv: Jeneng kewaca-mesin ora bisa "ditambah" utawa "kedaftar".
