Organigrams (7.x-1.2) - en to mn translation catalogue (22 entries)

en: delete
mn: устгах

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Description
mn: Тайлбар

en: view
mn: харах

en: Edit
mn: Засварлах

en: Weight
mn: Жин

en: The configuration options have been saved.
mn: Тохиргоо хадгалагдлаа.

en: Name
mn: Нэр

en: edit
mn: засварлах

en: Save
mn: Хадгалах

en: Top
mn: Дээд

en: View
mn: Харах

en: Add item
mn: Элемент нэмэх

en: Text
mn: Текст

en: status
mn: статус

en: Options
mn: Сонголтууд

en: Parent item
mn: Дээд төвшний зүйл

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Background color
mn: Суурь өнгө

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
