Organigrams (7.x-1.2) - en to my translation catalogue (19 entries)

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: view
my: မြင်ကွင်း

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Center
my: ဗဟို

en: Name
my: အမည်

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Top
my: အပေါ်သို့

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: Options
my: ရွေးချယ်နိုင်သည့်အရာများ

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: Background color
my: နောက်ခံအရောင်

en: Font size
my: စာလုံးအရွယ်အစား
