Organigrams (7.x-1.2) - en to ro translation catalogue (29 entries)

en: delete
ro: șterge

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Cancel
ro: Anulare

en: Description
ro: Descriere

en: view
ro: afișează

en: Edit
ro: Editați

en: Weight
ro: Greutate

en: The configuration options have been saved.
ro: Opțiunile de configurare au fost salvate.

en: Center
ro: Centru

en: Name
ro: Nume

en: edit
ro: modifică

en: Save
ro: Salvare

en: Top
ro: Sus

en: View
ro: Afișează

en: Add item
ro: Adaugă element

en: status
ro: stare

en: Options
ro: Opțiuni

en: Parent item
ro: Articol părinte

en: Published
ro: Publicat

en: Background color
ro: Culoare fundal

en: Position
ro: Poziție

en: Font size
ro: Mărimea fontului

en: Font color
ro: Culoare font

en: Font settings
ro: Setări font

en: List items
ro: Listă elemente

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: Delete item
ro: Șterge item

en: Long text
ro: Text lung
