Organigrams (7.x-1.3) - en to ar translation catalogue (31 entries)

en: delete
ar: حذف

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Description
ar: الوصف

en: view
ar: عرض

en: Edit
ar: تحرير

en: Weight
ar: الوزن

en: The configuration options have been saved.
ar: تم حفظ خيارات الضبط.

en: Center
ar: المركز

en: Name
ar: الاسم

en: edit
ar: تحرير

en: Save
ar: حفظ

en: Top
ar: الأعلى

en: View
ar: عرض

en: URL
ar: العنوان URL

en: Add item
ar: أضف رابطا

en: Text
ar: نص

en: status
ar: الحالة

en: Options
ar: الخيارات

en: Parent item
ar: رابط أم

en: Published
ar: منشور

en: Background color
ar: لون الخلفية

en: Position
ar: الوضع

en: Font size
ar: حجم الخط

en: Font settings
ar: إعدادات الخطوط

en: List items
ar: اعرض عناصر القائمة

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: export
ar: تصدير

en: Long text
ar: نص طويل

en: The machine-readable name cannot be "add" or "list".
ar: الاسم البرمجي لايمكن أن يكون "add" أو "list".
