Organigrams (7.x-1.3) - en to ps translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Description
ps: سپړنه

en: Edit
ps: سمون

en: Weight
ps: وزن

en: Center
ps: منځ

en: Name
ps: نوم

en: View
ps: ليد

en: URL
ps: پته (URL)

en: Text
ps: متن

en: Parent item
ps: پلرين توک

en: Published
ps: خپاره شوي

en: Background color
ps: شاليد رنګ

en: Position
ps: ځاى
