Organigrams (7.x-1.3) - en to sk translation catalogue (31 entries)

en: delete
sk: odstrániť

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Description
sk: Popis

en: view
sk: zobraziť

en: Edit
sk: Upraviť

en: Weight
sk: Váha

en: The configuration options have been saved.
sk: Nastavenia konfigurácie boli uložené.

en: Center
sk: Na stred

en: Name
sk: Názov

en: edit
sk: upraviť

en: Save
sk: Uložiť

en: Top
sk: Navrch

en: View
sk: Zobraziť

en: Add item
sk: Pridať položku

en: status
sk: stav

en: Options
sk: Nastavenia

en: Parent item
sk: Nadradená položka

en: Published
sk: Zverejnené

en: Background color
sk: Farba pozadia

en: Position
sk: Pozícia

en: Font size
sk: Veľkosť písma

en: Font color
sk: Farba písma

en: Font settings
sk: Nastavenia písma

en: List items
sk: Zoznam položiek

en: Fieldgroup
sk: Skupina polí

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Delete item
sk: Zmazať položku

en: Long text
sk: Dlhý text

en: The machine-readable name cannot be "add" or "list".
sk: Strojovo čitateľné meno nemôže byť "add" alebo "list".
