Organigrams (7.x-1.3) - en to ta translation catalogue (26 entries)

en: delete
ta: அழி

en: Delete
ta: அழி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Cancel
ta: விலகு

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: view
ta: பார்

en: Edit
ta: மாற்று

en: Weight
ta: எடை

en: The configuration options have been saved.
ta: அமைவாக்கத் தெரிவுகள் சேமிக்கப்பட்டன

en: Center
ta: மையம்

en: Name
ta: பெயர்

en: edit
ta: மாற்று

en: Save
ta: சேமி

en: Top
ta: மேல்

en: View
ta: பார்

en: Add item
ta: உருப்பினைச் சேர்க்க

en: Text
ta: உரை

en: status
ta: நிலை

en: Options
ta: தெரிவுகள்

en: Parent item
ta: பெற்றோர் பொருள்

en: Published
ta: வெளியிடப்பட்டது

en: Background color
ta: பின்புல நிறம்

en: Position
ta: இடம்

en: List items
ta: உருப்புகளை பட்டியலிடுக

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்

en: Long text
ta: நீள உரை
