Organigrams (7.x-1.1) - en to am translation catalogue (20 entries)

en: delete
am: ሰርዝ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: view
am: ትይታ

en: Edit
am: አርትእ

en: Weight
am: ክብደት

en: The configuration options have been saved.
am: የውቅረቱ አማራጮች ተቀምጠዋል።

en: Name
am: ስም

en: edit
am: አስተካክል

en: Save
am: አስቀምጥ

en: View
am: ትይታ

en: URL
am: ዩአርኤል

en: Add item
am: ዓይነት ጨምር

en: Text
am: ጽሁፍ

en: status
am: ሁኔታ

en: Parent item
am: ወላጅ አካል

en: Published
am: የታተመ

en: Position
am: ቦታ
