Organigrams (7.x-1.3) - en to gu translation catalogue (18 entries)

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Description
gu: વર્ણન

en: view
gu: જુઓ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Weight
gu: તરલતા

en: Center
gu: કેન્દ્ર

en: Name
gu: નામ

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Save
gu: સાચવો

en: View
gu: જુઓ

en: Text
gu: લખાણ

en: status
gu: સ્થિતિ

en: Options
gu: વિકલ્પો

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Background color
gu: પૃષ્ઠભૂમિ રંગ
