Organigrams (7.x-1.3) - en to ka translation catalogue (19 entries)

en: delete
ka: წაშლა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Description
ka: აღწერა

en: view
ka: ნახვა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Weight
ka: წონა

en: Name
ka: სახელი

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Top
ka: ზედა

en: Text
ka: ტექსტი

en: status
ka: სტატუსი

en: Options
ka: პარამეტრები

en: Parent item
ka: მშობელი

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Background color
ka: ფონის ფერი

en: Position
ka: პოციზია

en: List items
ka: ელემენტების ჩამონათვალი
