Organigrams (7.x-1.1) - en to lt translation catalogue (33 entries)

en: delete
lt: šalinti

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Description
lt: Aprašymas

en: view
lt: peržiūrėti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Weight
lt: Svoris

en: The configuration options have been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: Center
lt: Centras

en: Name
lt: Pavadinimas

en: edit
lt: redaguoti

en: Save
lt: Saugoti

en: Top
lt: Viršus

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Add item
lt: Pridėti punktą

en: Text
lt: Tekstas

en: status
lt: būsena

en: Options
lt: Nustatymai

en: Parent item
lt: Tėvinis elementas

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Background color
lt: Fono spalva

en: Position
lt: Pozicija

en: Font size
lt: Šrifto dydis

en: Font settings
lt: Šrifto nustatymai

en: List items
lt: Žiūrėti elementus

en: Fieldgroup
lt: Laukelių grupė

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Delete item
lt: Pašalinti elementus

en: export
lt: eksportuoti

en: Start import
lt: Pradėti importavimą

en: Checkbox
lt: Žymimasis langelis/Checkbox

en: Long text
lt: Ilgas tekstas
