Organigrams (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (32 entries)

en: delete
lv: dzēst

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Description
lv: Apraksts

en: view
lv: skatīt

en: Edit
lv: Labot

en: Weight
lv: Svars

en: The configuration options have been saved.
lv: Konfigurācijas opcijas ir saglabātas.

en: Center
lv: Centrēt

en: Name
lv: Nosaukums

en: edit
lv: labot

en: Save
lv: Saglabāt

en: Top
lv: Augša

en: View
lv: Skatīt

en: Add item
lv: Pievienot elementu

en: Text
lv: Teksts

en: status
lv: statuss

en: Options
lv: Iespējas

en: Parent item
lv: Vecāka elements

en: Published
lv: Publicēts

en: Background color
lv: Fona krāsa

en: Position
lv: Pozīcija

en: Font size
lv: Fonta izmērs

en: Font settings
lv: Fonta uzstādījumi

en: List items
lv: Parādīt vienumus

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Delete item
lv: Dzēst vienību

en: export
lv: eksportēt

en: Start import
lv: Sākt importu

en: Long text
lv: Garš teksts

en: The machine-readable name cannot be "add" or "list".
lv: Masīnvārds nedrīkst būt "edit" vai "list".
