Organigrams (7.x-1.3) - en to or translation catalogue (11 entries)

en: delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: view
or: ଦୃଶ୍ୟ

en: Weight
or: ଓଜନ

en: edit
or: ସମ୍ପାଦନ କରନ୍ତୁ

en: status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Parent item
or: ମୂଳ ସାମଗ୍ରୀ

en: Published
or: ପ୍ରକାଶିତ
