Organigrams (7.x-1.3) - en to th translation catalogue (19 entries)

en: delete
th: ลบ

en: Delete
th: ลบ

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Edit
th: แก้ไข

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: The configuration options have been saved.
th: บันทึกการตั้งค่าแล้ว

en: edit
th: แก้ไข

en: Save
th: บันทึก

en: View
th: ดู

en: Add item
th: เพิ่มเมนูย่อย

en: Text
th: ข้อความ

en: status
th: สถานะ

en: Options
th: ตัวเลือก

en: Parent item
th: เมนูหลักของเมนูย่อยนี้

en: Position
th: ตำแหน่ง

en: List items
th: รายการเมนูย่อย

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง

en: Long text
th: ข้อความขนาดยาว
