OrgHunter Charity Search - Lookup and Donation Module (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Search
ar: بحث

en: Category
ar: التصنيف

en: Address
ar: العنوان

en: State
ar: الحالة

en: Georgia
ar: جورجيا
