OrgHunter Charity Search - Lookup and Donation Module (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (17 entries)

en: Search
cs: Hledat

en: Category
cs: Kategorie

en: Address
cs: Adresa

en: State
cs: Stav

en: City
cs: Město

en: All categories
cs: Všechny kategorie

en: Alaska
cs: Aljaška

en: California
cs: Kalifornie

en: Hawaii
cs: Hawai

en: New Mexico
cs: Nové Mexiko

en: North Carolina
cs: Severní Karolína

en: North Dakota
cs: Severní Dakota

en: Pennsylvania
cs: Pensylvánie

en: South Carolina
cs: Jižní Karolína

en: South Dakota
cs: Jižní Dakota

en: Virginia
cs: Virginie

en: West Virginia
cs: Západní Virginie
