OrgHunter Charity Search - Lookup and Donation Module (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Category
el: Κατηγορία

en: Address
el: Διεύθυνση

en: State
el: Κατάσταση

en: City
el: Πόλη

en: Georgia
el: Γεωργία
