OrgHunter Charity Search - Lookup and Donation Module (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (17 entries)

en: Search
es: Buscar

en: Category
es: Categoría

en: API Key
es: Clave API

en: Address
es: Dirección

en: State
es: Estado

en: City
es: Ciudad

en: All categories
es: Todas las categorías

en: New Jersey
es: Nueva Jersey

en: New Mexico
es: Nuevo México

en: New York
es: Nueva York

en: North Carolina
es: Carolina del Norte

en: North Dakota
es: Dakota del Norte

en: Oregon
es: Oregón

en: South Carolina
es: Carolina del Sur

en: South Dakota
es: Dakota del Sur

en: West Virginia
es: Virginia Occidental

en: District of Columbia
es: Distrito de Columbia
