OrgHunter Charity Search - Lookup and Donation Module (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Search
fi: Etsi

en: Category
fi: Kategoria

en: Address
fi: Osoite

en: State
fi: Tila

en: City
fi: Kaupunki

en: California
fi: Kalifornia

en: North Carolina
fi: Pohjois-Carolina

en: North Dakota
fi: Pohjois-Dakota

en: South Carolina
fi: Etelä-Carolina

en: South Dakota
fi: Etelä-Dakota

en: West Virginia
fi: Länsi-Virginia
