OrgHunter Charity Search - Lookup and Donation Module (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Search
he: חיפוש

en: Category
he: קטגוריה

en: Address
he: כתובת

en: State
he: מצב

en: City
he: עיר

en: Georgia
he: גאורגיה

en: All categories
he: כל הסיווגים
