OrgHunter Charity Search - Lookup and Donation Module (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (17 entries)

en: Search
hu: Keresés

en: Category
hu: Kategória

en: API Key
hu: API-kulcs

en: Address
hu: Cím

en: State
hu: Állapot

en: City
hu: Város

en: Georgia
hu: Grúzia

en: All categories
hu: Minden kategória

en: Alaska
hu: Alaszka

en: California
hu: Kalifornia

en: New Mexico
hu: Új-Mexikó

en: North Carolina
hu: Észak-Karolina

en: North Dakota
hu: Észak-Dakota

en: South Carolina
hu: Dél-Karolina

en: South Dakota
hu: Dél-Dakota

en: West Virginia
hu: Nyugat-Virginia

en: District of Columbia
hu: Columbia Kerület
